Strand apartamenti Saulkrastos
Jūsu brīvdienām pie jūras

Baltijas jūras krastā Saulkrastos vienas kāpas attālumā no jūras atrodas piejūras apartamenti Strand. Apartamenti izvietojušies 1887. gadā celtas viesnīcas telpās, lutinot viesus ar senās kūrortviesnīcas noskaņu, saglabātu vēsturisku koka arhitektūru un brīnišķīgu piejūras priežu meža ainavu.

right image

istaba2 Small

Mūsu istabas

Gaumīgās istabas ar visām ērtībām paredzētas Jūsu nesteidzīgai atpūtai jūras malā. Istabās saglabāti vēsturiskās viesnīcas logi, krāsnis grīdas un daļēji atsegtas koka baļķu sienas. No plašā kopīgā balkona ar vēsturiskajiem kokgriezumiem paveras skats uz piejūras kāpu mežu kuram cauri spīd jūras mirdzuma un vakara saulrietu fragmenti.

Lasīt tālāk...

Brīnišķīga daba un pludmale

Tepat rokas stiepiena attālumā šalc jūra. Ar basām kājām pa nedaudz durstīgu jūrmalas priežu meža taciņu, pārskrienot pāri nelielai apaugušai kāpai, pa ceļam paķerot un iemetot mutē kādu meža zemeni vai melleni, esam nonākuši smilšainajā Saulkrastu pludmalē. Kāds vientuļnieks skrien gar pašu ūdens malu savu ikdienas skrējienu, bet nedaudz tālāk, kur izvietojusies pilsētas galvenā pludmale, drūzmējas ļaužu pulki. Ierokamies ar kāju pirkstiem siltajās smiltīs un esam gatavi iegrimt savā meditācijā ar Jūru…

  • Vairāk par pludmali, apskates objektiem, paēšanas vietām un aktīvo atpūtu iespējams uzzināt šeit…
  • No Strand pagalma līdz pludmalei 80m.

 

Viesnīcā "Strand", saskaņā ar publisko un privāto partnerattiecību biedrības "SERNIKON" izstrādāto attīstības stratēģiju ir īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansēts projekts nr. 16-04-AL11-A019.2101-000005 "Apartamentu viesnīcas izveidošana Saulkrastu vēsturiskās viesnīcas "Strand” ēkā". Projekta gaitā iegādāts un uzstādīts inventārs, kā, piemēram, gultas, virtuves mēbeles, sadzīves tehnika, automātiskie vārti un kodatslēgas dārza vārtiņiem, lai garantētu viesiem ērtības un drošību. Projekta kopējās izmaksas: 11124.39 EUR. Finansēšanas avots: ELFLA finansējums 7787.07 EUR un SIA "Strand" līdzfinansējums.

LAD krasains